Obsługa prawna firm

Warszawa

 

Prowadząc biznes podlegasz pod wiele ustaw i przepisów, co nie oznacza, że musisz je wszystkie znać lub tracić cenny czas na ich poznanie.

W tym zakresie może wesprzeć Cię Twój prawnik, który na co dzień będzie dbać, aby Twój biznes działał zgodnie z prawem.

Czy nie dobrze byłoby mieć pod ręką prawnika, który rozumie Twój biznes, zna Twoją branżę i pomoże Ci realizować Twoje cele biznesowe?
Zlecając nam obsługę prawną masz dedykowanego prawnika, a do którego zawsze możesz zadzwonić i uzyskać szybką poradę prawną.

Na czym polega obsługa prawna firm?

Obsługa prawna firm to nic innego jak:
1. pomoc doświadczonego prawnika w sprawach firmy wymagających znajomości aktualnych przepisów prawa,
2. przygotowywanie pism do sądów i urzędów, sporządzanie i opiniowanie umów w firmie,
3. reprezentowanie w sporach, w tym w postępowaniach sądowych,
4. dbanie o spełnianie wymogów sprawozdawczych i zgłoszeniowych,
5. pomoc w przygotowaniu strategii optymalizacji biznesu od strony prawnej i finansowej.

 

Prawo – pomagamy odnaleźć się
w gąszczu zmieniających się przepisów.

 

Zadbamy, żebyś miał wszystkie niezbędne dokumenty do prowadzenia firmy. Pomożemy Ci założyć działalność gospodarczą, zarejestrować spółkę, przekształcić firmę lub ją zlikwidować. Stworzymy dla Ciebie umowy z pracownikami, kontrahentami, kontrakty menedżerskie. Wesprzemy Cię prawnie w bieżącej działalności. Odpowiemy na trudne pytania. Doradzimy, kiedy będziesz chciał opuścić biznes. Pomożemy Ci, jeżeli w Twoim przedsiębiorstwie spadła rentowność. Przeprowadzimy Cię przez restrukturyzację i upadłość.

Będziemy także reprezentować Twoje interesy w sądzie w sprawach:
– o zapłatę,
– z zakresu odpowiedzialności członków zarządu za zobowiązania spółki,
– o naruszenie prawa do firmy,
– roszczeń z tytułu niewykonania lub nienależytego wykonania umowy.

 Znamy doskonale przepisy prawa, ale interesuje nas przede wszystkim praktyka i doświadczenie. One pozwalają nam znaleźć optymalne rozwiązania dla Twojego biznesu.

 

Biznes – szukamy rozwiązań dopasowanych do Twojej firmy.

 

Naszym zadaniem jest przedstawić Ci najlepsze możliwe rozwiązania i wyjaśnić, dlaczego je rekomendujemy, tak żebyś mógł świadomie podjąć decyzję najkorzystniejszą dla Twojego biznesu. Nie musisz analizować przepisów i orzecznictwa – przedstawimy Ci najważniejsze istotne z Twojego punktu widzenia.  Szukając rozwiązań bierzemy pod uwagę nie tylko koszt liczony w pieniądzu, ale i koszt w postaci utraconego czasu. Wierzymy, że czas to pieniądz, dlatego nie poświęcamy naszego czasu i Twoich pieniędzy na czynności, które nie są konieczne.

 

Ludzie – bez nich żaden biznes nie byłby możliwy.

Naszym zadaniem jest zadbać, aby współpraca z innymi układała się pomyślnie. Przygotujemy umowy z pracownikami i kontrahentami, które zabezpieczą Twój interes. Precyzyjne ustalenie warunków współpracy pozwala uniknąć wielu nieporozumień, co buduje wzajemne zaufanie i dobre relacje.

 

Porozmawiajmy o Twoim biznesie

Kontakt

Telefon

+ 48 503 023 588

E-mail

kancelaria@mbalaw.pl

Adres

ul. Mokotowska 46 A lok. 2

00-543 Warszawa